Smartlook

Pokud jde o klasickou angínu, tak u té má pro mne Supper Ravo Zapper zatím 100% úspěšnost a to jak u dětí, tak u dospělých.

Doposud jsem neobdržel osobní výpovědi, na které stále ještě čekám, ale uvádím to zde proto, že takovou úspěšnost, jakou má zapper u angíny, jsem u ostatních onemocnění ještě nezažil. To co jsem viděl na vlastní oči mne překvapilo stejně, jako samotné nemocné a jejich okolí.

Uvádím zde jen pár reálných zkušeností z praxe a některé z nich snad již brzy obohatí i výpovědi lidí, kteří mi slibili, že se o to snámi také podělí vlastními slovy.

U všech lidí, kteří měli klasickou angínu, byly použity standardní programy pro angínu (Angína 1 - 6), každý program trvá 10 min., celkem tedy hodina. U dětí stačily první čtyři programy a navíc pouze tak na 60 až 70% výkonu. Všichni, jak dospělí, tak děti (5 a 7 let), cítili úlevu od nemoci okamžitě po skončení zappingu. Nebylo již zapotřebí dobírat antibiotika a to i přes to, že původní rozhodnutí některých, včetně maminek bylo, že antibiotika budou dobrána i kdyby použití zapperu zabralo, ale po té, změnili názor a zbylá antibiotika dobrána nebyla. U dětí, které použily zapper se pak dostavil dlouhý a nerušený spánek až do rána. Tomu však předcházela téměř okamžitá únava hned po skončení zappingu(cca do 15 min.). Tento jev se dá vysvětlit tak, že pobité potvůrky zatížily krevní oběh a staly se pro organismus toxickou zátěží, která musela být nejprve vyplavena, což může trvat celou noc.

Toto jsou moje vlastní pozorování z praxe.

Václav Vašek

 

Spálová angína zde:

http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/vase-zkusenosti-super-ravo-zapper/spalova-angina-streptococcus-pyogenes

 

 

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 21 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení