Smartlook

Osvědčené programy pro Herpes a opary:

Herpes 1-4

EB Virus

Adenovirus

Lymfatický systém

-------------------------------------------------------------------------------

3.9.2010

Jako dítě jsem nikdy netrpěla opary, vždy mě překvapilo, když jsem se setkala s někým, kdo měl  opar zamazaný zubní pastou a  v očích bolestivý výraz.

Asi v 18 letech mi k angíně naskočil nejprve opar na rtu a rázem i pásový opar na boku hrudníku. Nakonec pomohly jen kortikoidy.

Od té doby jsem několikrát do roka bojovala s opary na rtech, pásový opar se naštěstí nikdy nevrátil.

Opary se objevily vždy po delším cestování autem, po letu letadlem a po vystavení se sluníčku, stačilo pár minutek a cítila jsem, že opar je na rtu.

Posledních 12 let jsem měla všechny zimní i letní dovolené spojené s jistotou výskytu oparů. Začalo to jedním, který se během několika hodin dokázal rozmnožit po celých rtech někdy i v okolí úst.

Na prevenci i léčbu jsem zkusila snad všechno. Od předávkování se vitamínem C, zinkem, přes různé druhy bylinek a odvarů z nich, propolis, med. Zkusila jsem snad všechny volně dostupné přípravky z lékárny na léčbu oparů, také různé druhy zubních past a léčivých náplastí na opary až po kortikoidy od své lékařky a dokonce i antivirotika, zkusila jsem i akupunkturu - nic nepomáhalo.

Herpes virus byl potvrzen i v krevních testech a vždy čekal, až tělo bude byť jen sebeméně oslabeno, pak zaútočil.

Až letošní letní dovolenou jsem díky Zapperu po mnoha letech prožila bez oparů. Shodou náhod jsem týden před odjezdem absolvovala léčbu přes Zapper. I přes náročnou cestu a přes pobyt na sluníčku a větru se opary neobjevily.

Poprvé se podařilo dostihnout příčinu, ne léčit jen následky. Na doporučení odborníka budu Zapper používat na Herpes pravidelně. Doporučuji každému, kdo bojuje s opary!

Tereza

------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

26.4.2010

Jsem zdrav. sestra s 29 letou praxí tak vím, že klasickou medicínou nelze vše vyléčit. Asi 15 let se zajimám o alternativní léčbu (kurzy, semináře, reiky, masáže a jiné). Zapper znám asi 2roky, ale teprve 6 měsíců sama přístroj používám. Při změření zátěže dle rozpisu zapper používám 2x týdně a při kontrole za 6-7 týdnů jsou zátěže včetně parazitů pryč.
 

Sama jsem na jaře vždy měla rýmy, ucpané dutiny - letos i když v ordinaci projde dost pacientů s viry a bakteriemi - nos čistý bez ucpání a infekce. 

V únoru jsem měla u oka nad víčkem puchýřek, který byl 2 lékaři dignostikován herpes s doporučením k hospitalizaci na i.v. antivirotika - odmítla jsem vzala 1 den dovolenou a zapprovala všechny frekvence herpesu, EB viru a Adenoviru. Vždy veškerou léčbu končím frekvencí na lymfatický systém s důsledným pitným režimem. Ráno jsem vstala a nevěřila vlasním očím, že kolem oka žádný flek, puchýřek - hladká kůže. Moje lékařka zase mívá také časté rýmy pracujeme na LDN v ordinaci tak nám všude lítá E. COLI i v nose po výtěru byl jasný výsledek. Použila  nevěřícně frekvence na E.Coli a nos se během 1 hodiny zprůchodnil i bez kapek a jiné léčby. Od té doby, když se někdo trápí s častými infekty hor. cest dýchacích posílá pac. za mnou na dolečéní. 

Lékař bioch. laboratoře přišel na poradu kvůli častým bradavicím na prstě ruky - zahájily jsme obě frekvence bradavice se závěrem na lymfatický systém a po hodině volá, že vytahuje bradavičku i s kořeny a zůstává díra bez krvácení. Další největší úspěch je u mladé pac. ročník 80, která již měla v jednom roce již paté ATB a zlatý staphyloccocus stále odolný stále přetrvávající v plicích - ve sputum poz. nález. Asi hodinu zapprovala tuto frekvenci včetně lymf. systému a za 2 dny znovu zasíláme do laboratoře sputum. Za 3 dny přichází výsledek - běžná flora!!!!! bez ATB. Posílám tyto výsledky jako důkaz. Kolegyně zase každé ráno měla oteklé víčka - 3x přišla na frekvenci - ledviny a lymfatický systém a po týdnu zatím přestaly otoky bez jiného vyšetření. Jako zdravotník vím, že je to opravdu vynikající přístroj a v každé rodině by měl mít své místo na léčbu a to důkladnou!!! Zdravím srdečně všechny vyléčené.

Milena Kratochvílová, Klášterní 4, Valtice nem. 69142

Kdo je online

Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení