Smartlook

Dobrý den. posílám Vám mojí zkušenost se Zapperem.

Při jedné z prvních masáží Ceragem mi pan Vašek nabídl zkusit přístroj Zapper. Je to přístroj, kterým se dají ničit  parazité, škodící v různých orgánech. My jsme vybrali program, který má ničit parazity v játrech. Zničení parazitů pomůže odlehčit játrům a tím i zlepšit jejich nenahraditelnou funkci v organizmu. Laicky  popíšu, jak léčba probíhala.

Pan Vašek mi dal do každé ruky kovový váleček a pod nohy kovovou destičku. Potom zapnul přístroj a zvyšoval intenzitu el. proudu. Po chvilce začnou brnět ruce. Někdo snese nižší intenzitu, někdo vyšší. Já jsem vydržela 100% a nebylo to nijak moc nepříjemné brnění. Moje dcera naopak zpočátku snesla jen 50 %, ale po chvíli mohl pan Vašek zvýšit frekvenci až na 75%, což je už prý dostatečné pro zničení parazitů. V podstatě jsem nic od této kůry neočekávala, jelikož jsem se necítila nijak nemocná, ale protože mi to pan Vašek nabídl, tak jsem to zkusila.  Na druhou stranu jsem se cítila trošku unavená, ale už jsem si zvykla a beru to jako normální.
Druhý den jsem byla na chatě, kde vždy dělám nějakou práci. Aniž bych si vzpomněla na včerejší zapprování (očišťování jater přístrojem Zapper) , v jednu chvíli  jsem si najednou sama sobě  říkala, jak mi je dneska  bezvadně, jako bych byla  lehčí, měla jsem veselejší pohled na svět, nebyla jsem vůbec unavená a cítila jsem se, jako bych se vykoupala v křišťálově čisté vodě a ta mě osvěžila.
Za týden jsem šla  znovu na masáž, kde se mi pan Vašek zeptal, jak jsem se cítila po tom zapprování. Nejdříve jsem nevěděla co na to říci, nějak jsem pozapomněla, že mi zapproval játra, ale po chvíli mi došlo, jak mi to vlastně udělalo dobře a jak jsem se cítila ten den bezvadně.

Pokud máte někdo nějaký zdravotní problém, neostýchejte se a požádejte pana Vaška o vyzkoušení přístroje Zapper. Zdá se, že to funguje.  

S pozdravem A. Winterová

 

Moje první a jediná zkušenost se Zapperem (aplikaci proti rýmě nepočítám, protože jsme jí z časových důvodů nedokončili a protože jsem nepocítila žádné změny k lepšímu):

V rámci masáže ceragem jsem měla možnost vyzkoušet zapper –  20 minutový program na játra. Brnění nebylo nepříjemné, s postupným zvyšováním se dalo vydržet i 100%. Ten večer jsem nepociťovala nějakou výraznou změnu. Druhý den ráno jsem ale cítila příval energie a ač jindy čekám 5 minut na tramvaj kvůli 3 zastávkám, měla jsem nutkání nečekat a jít pěšky na další zastávku. Což se nakonec protáhlo ještě o jednu. Cítila jsem se dobře i po psychické stránce (dobrá nálada, radost ze života). Tuto dočasnou energii a dobrou náladu přičítám zapprování z předchozího večera (játra se zbavila parazitů, kteří je zatěžovali). Další den už jsem byla s energií zpátky „v normálu“. Zapper jsem absolvovala bez nožní elektrody, která zvyšuje účinnost ručních elektrod. Věřím tomu, že kdybych kromě ručních elektrod měla i nožní elektrodu, že by mi ta energie vydržela déle (důkladnější zlikvidování parazitů). Rozhodně se přikláním k pravidelným aplikacím zapperu (časově vytížení lidé by si ho klidně mohli pořídit domů, taková věc se neztratí!).

Hana Kulhánková, Kladno

 

Ráda bych s Vámi  podělila o mé zkušenosti s užíváním přístroje ZAPPERU.  Absolvovala  jsem celkem tři různé programy a mé zkušenosti jsou pokaždé výborné. Po programu játra jsem cítila velmi příjemné odlehčení, výrazné dodání energie do těla. Po programu žaludek a střeva jsem zaznamenala velmi značné zlepšení trávení, úlevu žaludku. Třetí program , který jsem absolvovala byl chřipka a bolest v krku, též s velmi příhodným výsledkem, bolest v krku ustala a následující dny jsem se mohla pohybovat téměř bez šály, což nebylo možné asi tři týdny předtím. Přístroj všem doporučuji, cítím po něm vždy velmi pozitivní energii na programovaném orgánu.

Irena S., Lány, 30 let

 

Kdo je online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení