Smartlook

..... Také jsem zbavila parazitů své dva vnoučky a celou rodinu svého syna.

Vnučka: náladovost, bolesti bříška, kašle - každý půlrok antibiotika. Vnuk o dva roky mladší totéž.
Po vyměření se našly roupi, škrkavky, giardie, adenoviry.
Zajistila jsem odčervovací tablety - po první dávce nastal obrovský obrat k lepšímu. Dočišťovali jsme tři měsíce plasmou - hlavně adenoviry, které  uvolňují umírající škrkavky.
Nyní po třech měsících jsou všichni v pořádku.
Skončily střídavé průjmy, nevysvětlitelné bolesti bříška, zvýšené teploty, náladovost, záchvaty vzteku a pláče a teď jsou nemocní jen když potkají nějakou virozu, se kterou se vyrovnají během týdne bez atb.

Tím chci říct , pokud se jedná o parazitickou zátěž (Roupi a škrkavky si děti úspěšně předávají ve školkách a školách a na pískovištích)  plasma nestačí ale je nutná pro likvidaci adenovirů a dalších patogenů, které roznáší po těle paraziti.
Rozhodli jsme se, že odčervovací kůru budeme opakovat pravidelně, nejméně třikrát do roka.Stejně jako to děláme s domácími mazlíčky. Je neuvěřitelné, že veterináři vám každé tři měsíce dají odčervovací tablety pro vašeho psa, ale pro vaše děti vám nedají lékaři nic. Když jsem byla dítě, byl v lékárnách sirup pro děti na roupy a škrkavku dětskou. Nyní nic - sežeň si kde chceš.

Je ale nutné provést odčervení chemickými prostředky, např.alben, praziquntel a pak dočistit plasmou.
Ale jsem přesvědčená, že třídenní protiparazitní kůra je to nejmenší zlo, proti antibiotikům a dalším chem. lékům, kterými nás zásobuje farma. průmysl a parazity v nás udržuje. ( Úmyslně?)

Kdysi jsem Vám slíbila, že popíšu jak plasma zabírá. Takže tímto zatím slib plním. Je to v kostce, ale snad stačí.
S přáním dobrého zdraví
Miroslava H.

Kdo je online

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení