Smartlook

Plané neštovice za hodinu pomocí frekvenční terapie

Byl jsem zrovna pracovně v Praze na pobočce a žena mi volá, že naše dvouletá dcera Ela má nejspíš neštovice, byla neděle večer.

V pondělí mi podezření potvrdila a ptala se mne, co jí má pustit na plazmě. Požádal jsem jí, ať jí nic nepouští, že večer přijedu domu a změřím tak alespoň přesné frekvence neštovic. Dcera se na mne těšila a sama od sebe se chtěla nechat naměřit. Muselo jí to opravdu svědit, protože posledně když byla nemocná, tak se na F-scanu měřit nechtěla, ale tentokrát to bylo jinak.

Měřil jsem ji na na přístoji F-scanu3 a k mému úžasu se tam objevily frekvence o deset kHz nižší, než jsem očekával. Herpes zoster má totiž frekvenční pásmo 416-421 kHz a já měřil první vysoké frekvence již kolem 406 a nejvíce pak 409 kHz. Tady jsem pochopil, proč to předtím několika dětem pomohlo zatímco 1-2x většímu počtu dětí to nepomohlo. Pokoušeli jsme se to likvidovat v podstatě správně, ale byly jsme frekvenčně moc vysoko. Nastavil jsem do plazmy program 406-421 kHz zhruba na hodinu. Frekvence šly ze shora dolů a během té hodiny si dcera několikrát z lehu sedla a poukazovala na to, že to svědí. Až ke konci programu usnula a byl klid.

Ráno bylo vidět, že jí je lépe a další pupínky se už neobjevovaly. Pro jistotu jsme jí ty samé frekvence pustili během dne ještě několikrát. Druhý den bylo evidentní, že neštovice jsou ty tam a většina pupínků již byla zaschlá a jen pár velkých bylo ještě mírně červených. Žena pozorovala u syna Matouše příznaky nemoci, ale než došlo na pupínky, tak jsme to zastavili, protože zrovna spal u plazmy s námi. Jsme rádi, že jsme nemuseli mazat bílý pudr a nechat dceru trápit svěděním a teplotami, které mají některé děti čtrnáct dní. Paradoxní na tom bylo to, že neštovice chytla, když byla na preventivní kontrole u lékařky. Odpovídala tomu i inkubační doba.

V Celosvětovém seznamu ověřených léčebných frekvencí (CAFL) jsem ve svém příspěvku zmiňoval frekvence na neštovice, ale dnes bych doporučil spíš toto výše uvedené, než to co jsem uvedl před lety v CAFLu. Budu se těšit na vaše ohlasy s touto nemocí.

V.V.

16.1.2014

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení