Smartlook

 


Od: Kasinka
Datum: 24. července 2015 18:28
Předmět: ramalop zkusenosti

------------------------------------------------------------


Od Jiřiny z Nenačovic u Berouna o ,,Ramáčkovi." (tak jsme ho pojmenovali, když ho manžel Ruda přivezl z Kladna 5.12.2014 ze Zapper centra. My jsme byli prvními, co jsme ho získali, protože jsme byli zapsáni jako první žadatelé. 

Když ho Ruda domů přivezl, tak jsme na to koukali dost dlouho a moc se nám líbil. Krásný tvar, poměrně malý a co toho umí!! Takový drobný, nový člen rodiny. Panečku!! Ale důležitější je, co ale dokáže pro člověka udělat  tenhle ,,zdravotníček!" To se teprve ukáže, že jo? 
 
Nejprve jsme ho dali na nabíječku, aby se napapal a dostal sílu. Pak se tam na display ukázalo, že ,,Ramáček" nakrmený na 100%. Hurá. 
Ruda musel nejprve vymyslet nějaký program, aby Ramáček věděl, jaké frekvence do něj dát. Musí se do Zapperu  naprogramovat frekvence a jako první vždy začínat ,,Beckův krevní čistič", víme , že je to moc důležité, protože nějaká nečistota, viry atd. moc tělu vadí, proto jako první musí být Beckův krevní čistič. My dokonce nastavujeme v každém  sestaveném bloku na první místo Beckův krev.čistič, pak další zvolené frekvence, které si zvolíme a potom zase na konci znovu Beckův krevní čistič, protože, v tom bloku se zabíjí např. paraziti, viry, bakterie, plísně atd. atd. takže se zase krev ,,zašpiní" a proto po každém skončeném bloku je tohle zapotřebí. 
Na poprvé Ruda udělal cca 7 hodinový blok frekvencí.
Večer jsme zalehli do postele, spustili Ramáčka a usnuli jsme. Když dojelo těch 7 hodin ,,ramáčkování" tak zvukový signál vždy na konci bloku oznámí jemným signálem, že blok je ukončen. Tak pak ho vypneme. 
Když jsem po prvním nočním ramáčkování vstávala, tak jsem cítila trochu bolení hlavy. Na bolest hlavy netrpím. Ptala jsem se Rudy, jestli ho bolí také hlava a odpověděl, že jo ,bolí. Jako první mne napadlo, že 7 hodin ramáčkování  je asi moc. Tak proto ,asi. Pak jsem se Rudy zeptala, jaké frekvence jsme jeli? Zda to byly v HZ nebo v kHZ?? Ruda se zamyslel: ,, no to byly v Hercích!" ,,Nojo", řekla jsem, tak to se vysvětluje!"  V hercích a na 80%, to je síla! To bylo bombardování!" 
Kdyby se to napříkl. pustilo jen na Zapperu, tak by ty ruční elektrody tancovaly a ruce by to ani snad nevydržely a dotyčný by to musel automaticky stáhnout tak na 30%! Nojo, to je ono. To jsme si neuvědomili, že ramáčkujeme tak ,,silně".
No, nic. Už jsme na to přišli, že kHZ jsou lepší, ale pokud HZ, tak stáhnout na menší procenta. 
Takže první zkušenost . 
Postupně jsme se zdokonalili v sestavování bloků na Ramáčka a je to už vymakané. 
Zjistili jsme, že je lepší si dávat frekvence s posunem, protože každý člověk je jiný a frekvence pevné, nemusí být vždy ty cílené!! 
Větší efekt přináší frekvence, které jsou s posunem, že před pevnou frekvencí (uvedu příklad): Napříkl. frekvence na cirhózu heptitickou je frekvence 291 a já bych to udělala takto: 289-293  hz. A je to!!  a musí to vyjít jako cílená frekvence. Bude to trvat o něco déle, než jen ta samotná frekvence bez posunu, ale zato se trefí. A nejlépe je udělat posun 0,001. Je ten nejjemnější posun a trefí se to. Raději nepospíchat. 
Není třeba udělat rekord hodně frekvencí v jednom dnu či noci, ale ať je EFEKT! Méně může znamenat více. Když chci něco zabít v těle, tak frontálním útokem bez milosti! 
Už neděláme jako blázni noční programy na 7 hodin, je to blbost! Maximálně děláme cca do 5 hodin bloku. Jak říkám, méně je někdy více! Pak je v člověku moc nečistot nejen v krvi, ale i na orgánech, které jsou přetížené a tělo se snaží to rychle nějak zpracovat. Proto takové čištění je moc důležité. 
 
Také jsem přivedla Rudu na nápad. Abychom nemuseli nějak vymýšlet, jak umístit Ramáčka šikovně tak, aby hezky ony frekvence  putovaly přímým směrem, kam mají!? 
Napadlo mě: ,,Rudo, a co kdyby jsi vyrobil takový nějaký stojan, aby tam byl Ramáček a Zapper (z kterého jedou ony frekvence do Ramáčka. No a na konci vidíte výsledek. Je to stojan ze dřeva, vidíte tam Zapper, a nahoře je Ramáček. Tam na fotce  je čerstvě udělaný, jen dřevěný obyč. 
Já jsem ale řekla: ,,Rudo, já to musím mít barevné, veselé, já to vezmu dolů do dílny a udělám tam ty moje ,, š p u m p r n á d y, a bude to veselé, i když malovat ani kreslit neumím. Udělám to. Basta! " 
No a to se také stalo, možná příště pošlu i ten pomalovaný ,,veselý stojan. Jsou dva  stojany. Jeden trošku vyšší a druhý o něco nižší. Dle potřeby. Nejen vnoci v posteli se ramáčkuje ale i v obýváku z křesla a to už zase musí být správná výška toho dřevěného stojánku. Já musím mít všechno barevné, veselé atd. Jsem už hold taková. 
 
Také je možno si dát do nočního ,,bloku" dát kratší sadu frekvencí a když se dojede, tak hned za ním se znovu napíše ten stejný předešlý blok, takže se to pojedou stejné frekvence . 
Ideál je, pokud chceme něco zabít v těle, tak za jedenkrát se toho nikdo nezbaví. My s Rudou jedeme třeba celý týden pořád stejný blok a to z toho důvodu, že chceme mít jistotu, že se problému zbavíme. Máme zpětnou vazbu, že máme F - scan (za 37 000 Kč) ten menší ale Ruda vymyslel způsob, jak z něj dostat opravdu cílené frekvence na daný problém. 
Ten, když měří na F-scanu, tak není hotov za 10 minut  proměření, cílené proměření trvá cca něco kolem 1 hodiny. Má to tak rozpitvané, že to je naprosto přesné a cílené a frekvence sedí. Nikdo mu to neporadil, přišel na to sám. Kdo ho má, tak by se to měl takto naučit, aby měl potom nějaké výsledky. Byla bych ráda, kdyby se poradci nad tím zamýšleli a uměli to. Nechci nikoho  podceňovat nebo kritizovat, ale možná je to jen nikdy nenapadlo. Ten F-scan je opravdu moc dobrý pomocník, protože má člověk zpětnou vazbu. Nepíšu to jako ,,chvástání se ".
 
Dále musím říct, že ten Ramáček náš nový člen rodiny je moc oblíbený a přistupuji k němu s úctou, je to fakt ten správný doktor. Umíte si určitě představit, že nemusíte držet elektrody v ruce hodiny a hodiny a u Ramáčka můžete číst a dělat si různé věci, má dosah cca až 20 metrů, ale nejefektivnější je asi tak cca do 2 metrů. To nám řekl jeden Ing. z Phy, který se také podílel na Ramalopech. 
Podotýkám , že Ramalop je úžasný vynález, jsme opravdu moc šťastní, že jsme jedni z prvních, co jsme ho získali a moc ho opatrujeme. 
 
Akorát nyní v současné době  já osobně dělám už od května velkou detoxikační kompletní kůru a ještě potrvá až někdy do září. 
Byla jsem v Praze u jedné velmi zkušené poradkyně a ta řekla, že detoxikace se má dělat kompletní, protože nikdy nejsou v těle například jen dva druhy parazitů, ale je jich celá řada!! To si jen někteří doktoři a lidé myslí, že paraziti nejsou a nebo jen vzácně. To je hloupý omyl a neznalost. A nestačí zabíjet jen ,,roupi a škrkavky"!! 
Kousne vás komár nebo ovád, ale třeba i mravenec, to ani nevíte jak a už ve vaší krvi kolují zárodky vajíček parazitů. 
Například určitě jste to každý zakusil, že vám kolem hlavy poletují takové velmi malé mušky, já jim říkám ,,muchničky" a to jsou takoví ,,hajzlíci" jsou tak šikovné a pořád poletují kolem hlavy a nejvíce kolem očí a štípou. Jakmile váš štípnou, tak už máte v krvi zárodky vajíček  ONCOCERCA VOLVULUS a nebo také  LOA LOA. Jsou to oční červi - vlasovci, jejich vajíčka dozrávají v krevním řečišti, pak se zachytí na játrech, tam cizopasí  a když dospěje v dospělce, tak migruje do očí, mezi bělmo a oční spojivkou a tam se množí. Proto pak vám slzí oči, máte je podrážděné a když jdete na oční, tak oni nic nenajdou a dají vám jen normální oční kapky, které nic neřeší. Musíte si sehnat potom tabl. Hetrazan, které jsou hodně drahé a ještě k tomu iverfast a jedna tableta iverfastu stojí cca 130 Kč!! To je peněz, co? Píšu to proto, aby lidi věděli, že je plno červů a má je každý!! I když nemáte zvířata. Zvíře je nosič parazitů, má vajíčka i ve slinách, na tlapkách i v kožíšku. Tím pádem i na koberci! 
Jak jsem šťastná, že poprvé dělám takovou důkladnou detoxikaci od prvoků, plísní, tasemnic, vlasovců, svalovců stočených atd. je toho moc. Dejte si doma do všech oken sítě, dávejte si pozor na hmyz!  Na zvířata. 
 
Říkám si : ,,Zaplať pánbůh za to, že máme zapper, plasmu, Ramáčka, ale také i nějaké ty preparáty. Obvoďák preparáty ale nemá. To je ostuda! Musí se to shánět kde se dá! 
Když jsem na očním říkala , že mám Oncocerca volvulus vlasovce a LOA LOA, co mi na to dá oční doktorka v Berouně?? Ona ani neví, že tito vlasovci jsou!!!!!!!!!!! A nic mi nemůže dát!! To asi páni doktoři zamrzli?? Jakto, že to nevědí?  Jen málo vyvolených. Ale na co to je, kdýž nic nemají? Ještě, že máme nějaké frekvence atd. A poradce. 
Lidičky, važte si Ramáčků, Zapperů a i poradců, (mám na mysli těch dobrých). Pomáhají nám. A Zapper, Ramáček, a plasma je i na splátky. My máme rodinnou plasmu za cca 35 000 Kč a i s ní mám velmi dobré zkušenosti. Každý nemá 140 000 Kč. 
Někdo si nemůže dovolit ani Zapper. Ale tohle jsou dobré investice, to už vím dobře. 
 
Akorát  teď , co dělám tu totální detoxikaci , tak se nesmí zapperovat ani ramáčkovat, protože ty preparáty co se při tom užívají, tak ty frekvence parazity vyplaší a oni se ukrývají různě třeba v kloubech atd. a možná ještě i z jiných důvodů se nemá zapperovat nebo plasmovat, či ramáčkovat. 
Ono se také říká, nechtít najednou toho moc! Nemusí to přinést to, co od toho pak čekáme. 
Také se říká: 100 x dobrý, není dobrý. Že jo?? 
 
Tak já chválím naše výrobce, že umí udělat přesný Zapper, přesný Ramalop. Je to vyzkoušeno  a posílám pomyslný veliký potlesk všem, co se podíleli na těchto zázracích. Pánové, posílám vám všem svou lásku, poděkování a zase něco krásného určitě ještě vymyslíte. Děkuji a od srdíčka  vaše ,,fanynka" Jiřina z Berouna . 
 
 
 
 ( můj mobil  702 461 680 )  Netrvám na tom , že musí být vytištěný v e-mailu , ale jestli chcete , tak můžete, nechávám na vás. 
 
 

Kdo je online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení