Smartlook

Tak jsem se zase zapperovali- Spálová angína

Že nevíte, co to sloveso v názvu článku znamená? Je odvozeno od přístroje Super Ravo Zapper. Používá se také zapping. Jak vám to jen vysvětlit, když sama moc fyzice nerozumím. V jednom článku už jsem se o to pokusila a poté v komentáři u Janinky. Je to přístroj, který zabíjí v našem těle různé potvory. Viry, bakterie, koky, prvoky, červíky, hadíky, ... Zní to jak magie, že? Jenže tohle všechno máme v těle a má to odborné latinské názvy a může nám to dělat paseku, i když lékaři vám řeknou, že jste v krevních a jiných testech v normě. V lepším případě. V horším případě řeknou, že léčbu pro vás nemají. Když se jedná o dítě, tak jsem ztratila nervy a Zapper jsme dokonce na splátky koupili domů. A jak se začal hodit. S podzimním počasím Kuba nosí ze školky kde co. Už přes měsíc jim tam řádí spálová angína. Je to velice infekční a můžete to chytat pořád dokola. Inkubační doba 12 dní, takže pošlete své dítě konečně zaléčené do školky a po týdnu začnou horečky znovu.

Minulý týden jsme byli po 14 dnech se spálovou angínou konečně venku. Od pondělí je Kuba ve školce. Matýsek od dnešního noci má zase horečky. Přitom byli oba léčení antibiotiky. Já nakonec ne, protože jsem si zapla Zapper a zvolila frekvence z knihy na spálový bacil a do večera jsem byla fit. Neuvěřitelné. Takže tentokrát už se nehádám se svým rozumem a nečekám na lékaře a doběhli jsme s Kubou k léčiteli hned. Léčitel přístrojem EAV zjistí, co máte v těle. A co myslíte, že tam máme? Kromě jiného i tu spálu. My s Kubou ve stadiu, kdy bakterie mě vlezly do břicha a pobolívá mě a Kubovi do nohou, protože si stěžuje, že ho bolí nohy a nic moc neujde. Matýsek jakožto nejmladší by to zřejmě odnesl další šílenou angínou. Léčitel nám řekl několik frekvencí, tak už dvě máme za sebou. Každá trvá dvacet minut. Dítě můžete mít na klíně. Já už nemám zimnice. U Matýska uvidíme, jak to bude pokračovat. Zítra nás čekají další frekvence. V sobotu jsme se objednali na velký plazmový Zapper, který umí pozabíjet určenou bakterii celé rodině během půl hodiny naráz. Dosah je po celé místnosti, takže v případě malých dětí je to lepší. Protože si mohou hrát v blízkosti a nemusí v klidu sedět na klíně.

 

Zapper nám už vyléčil šílený průjem z Egypta, kdy česká medicína neměla léky a pouze radu dietu a lactobacily, než to odejde. Po zappingu jsme už večer mohli normálně jíst a jídlo v nás zůstalo. Zapper ještě pomohl Matýskovi vloni, když měl pusu plnou aftů. Opět dětská lékařka i pohotovost řekla vydržet a pokud přestane i pít tak na kapačky. Po zappingu byl Matěj druhý den dobrý a normálně mohl pít a začít pomalu jíst.

 

Proč to ještě nemají lékaři a nepomáhají všem lidem? Lékaři jsou kapitola sama pro sebe. Jen osvícení tomu věří a posílají pacienty, kterým se nemoci vrací nebo se cítí divně, i když už by měli být vyléčení, na zapping.

Zdroj: Edith Holá (9.11.2011, 22:26)
http://edithhola.blog.cz/1111/tak-jsme-se-zase-zapperovali

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení