Smartlook

Zapper a vylepšení Ramaloopem
 
Přístroj jsem si zakoupil hned jak jste ho začali prodávat. Mám tedy tu nejstarší verzi, co se nedá propojit s počítačem. Nejprve jsem používal nainstalované programy, ale v zápětí jsem zjistil, že ty předvolby nejsou ideální. Nebylo dosaženo takových účinků jaké jsem očekával. Mám jistou schopnost diagnostiky a podle toho jsem si nastavoval frekvenci, a úspěch se vzápětí dostavil ve zlepšování zdravotního stavu. Jsem schopen si nastavit kmitočet až na tři desetinná místa a výsledek je perfektní. Takže nainstalované programy již nepoužívám, jsou pro mne zbytečné.
 
Občas se nechám přeměřit na F - scanu a porovnávám naměřené hodnoty s mou diagnostikou. Ve všech případech jsem musel naměřenou frekvenci upravit na přesné hodnoty. Takže nepotřebuji nastavovat posun kmitočtu a používám přesnou  hodnotu z mé diagnostiky. Je mi jasné, že tuto metodu nemůžete využít pro neschopnost přesné diagnostiky.
 
Přesto při používání ručních elektrod nebyl účinek perfektní. Tak jsem si dokoupil Ramaloop a jsem s výsledky naprosto spokojen. K dokonalému odstranění Toxoplasmy, jsem kromě zaperu použil jistý doplněk stravy a výsledek je perfektní. Dále jsem použil s úspěchem odstranění plísně v jedné chalupě, k tomu jsem samozřejmě udělal ve zdi průchod pro čerstvý vzduch. Od té doby se plíseň znovu neobjevila. Ramaloopem odčervuji i mého pejska a kočku.
Použité kmitočty záměrně neuvádím, protože se použitý kmitočet musí přesně diagnostikovat, nelze je použít všeobecně.
 
Jiří F., 67 let

Kdo je online

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení