Smartlook

Jmenuji se Iva a je mi 44 let. Dnes píšeme rok 2010 a ráda bych se podělila s příběhem.

 

V roce 2008 jsem se rozhodla pro bandáž žaludku, předoperační vyšetření prokázalo že mám metastáze na játrech a plicích a tím vše začalo. Můj koloběh vyšetření: první bylo CT jater a plic, magnetická rezonance, kolonoskopie, různé sona žaludku, žlučník, mamograf, rentgeny plic jater, hloubkové vyšetření štítné žlázy, ženské orgány, ultrazvuk... opravdu bylo dost vyšetření od různých lékařů, verdikt zněl mám rakovinu na játrech a plicích.

 

Nechtělo se mi tomu věřit, nemám žádné potíže a hlavně tělo mi neříkalo, jsi nemocná.

 

Přijel kamarád a povídá, pojď, znám jinou cestu. A odvezl mě do Kosmonos k paní MUDr Věře Novotné paní Novotná mi řekla: "Vy nemáte rakovinu ale máte PARAZITY." a já se začala léčit VERMOXEM a kapkami JOALIS.

 

Ale jak jsem nevěřící, tak jsem šla k lékařům, aby zjistili jak se má nemoc jmenuje. A to jsem neměla dělat.

 

BIOPSIE.

 

Lékaři po velice bolestivém zákroku mi diagnostikovali ZHOUBNOU RAKOVINU JATER A PLIC. Verdikt zněl:

 

Vaše postižení je tak rozsáhlé, že se nedá operovat, máte možnost jen Chemoterapie ve velkém rozsahu. Paní doktorka mi řekla slova, na která nikdy nezapomenu: "JEĎTE DOMU A UDĚLEJTE SI PRÁVNÍ POŘÁDEK nějakou dovolenou."

 

Koukala jsem na ní a říkala si co ta žena povídá. Odvezli mě na pokoj, kde jsem měla dostatek času na přemýšlení.

 

Rozhodla jsem se tak, že půjdu na tenký led, buď se utopím a nebo poplavu dál. Sem mám čas jít vždy.

 

Navštívila jsem ÚŽASNOU ŽENU Ing. Hana Bláhová ta mi otevřela oči. A začal tanec "Ivo vy a rakovina ani omylem".

 

A začala mě léčit na PARAZITY, kapky, prášky, vitamíny, různé potravinové doplňky, na první pohled se zdálo, že je to nemožné, doporučila mi: "Kupte si Ravo Zapper a ten vám pomůže v léčení neduhů."

 

MOJE ZKUŠENOST S RAVO ZAPPEREM

Při použití Zapperu jaké mám v těle změny.

 

Po aplikaci různých programů jsem začala pozorovat báječné změny, přestalo mě bolet břicho, nebyla jsem tak nafouklá.

 

Měla jsem hemeroidy - ty se ztratily úplně, potíže s inkontinenci v nenávratnu, nejím žádný prášek, což nebylo možné, bolest hlavy v nenávratnu, hustota mých vlasů je neskutečná. Přátelé říkají ty máš nadpletené vlasy, únava je pryč, dříve jít na procházku byla pro mě jako muka unavená. Teď 10 km ujdu jako nic. Pleť mám takovou jako vytaženou, vyžehlenou, různé takové ty nepodstatné bolesti, co se s nima naučíme žít, jsou v nenávratnu, oči: odložila jsem brýle po aplikaci zostření zraku, nepřečetla jsem tisk bez brýlí. Všechny jizvy co jsem měla na těle se mi buď úplně ztratili a nebo vybledly, takže nejsou vidět. Bradavičky na ruce se ztratily, je mnoho věcí co bych mohla jmenovat. Já na Ravo ZAPPER NEDÁM DOPUSTIT. Moje maminka, která má 68 let zaperuje a je čím dál mladší a divočejší.

 

DALA JSEM JI TŘEBA PROGRAM "únava stářím" a máma je daleko svěžejší. Program na zhuštění vlasů mamince pomohl - vlasy má pevnější. Rýma, chřipka, únava, hojení ran, kam se podíváte na zapperu vše je úspěch.

 

Dále nějaké podkožní bradavičky se ztratily po aplikaci "virus bradavic". EB virus únava: díky tomuto programu jsme daleko čilejší. Když jsem četla knihu od pí Clarkové tak jsem pochopila, že medicína nemusí mít vždy pravdu.

 

A také bylinky dokážou velké divy. A co hlavně dobrá nálada a víra, ta tě uzdraví.

 

Abych shrnula svůj příběh: píšeme rok 2010, já se cítím báječně díky pí Bláhové a Ravo Zapperu.Bolesti a neduhy jsou pryč, mnoho změn máme v našem těle, mnoho dobrého díky Zapperu, myslím že po své zkušenosti se Zapperem mohu říci: Když by lidé zapperovali 2 hodiny denně budou cítit velkou úlevu v těle. A najednou zjistí, že je vlastně nic nebolí a je jim fajn a to je nejlepší zjištění co může být. Takže přátelé VĚŘTE VE VELKOU POMOC RAVO ZAPPERU. JÁ SI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT DNES SVOU DOMÁCNOST BEZ ZAPPERU.

 

Kdo je online

Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení