Smartlook

 

Datum: 2. března 2015 18:50
Předmět: poznatky z Ramalopu 
------------------------------------------------------------

Zkušenosti s Ramalopem . Dala jsem mu jméno ,, RAMÁČEK " .

 

Milé slečny, dámy a vy všichni v Zapper centru . Moc Vás  všechny zdravím  a mám Vás ráda. Neříkám to jen tak jako lichotku, ale když jsem u Vás byla, tak se mi to u Vás moc líbí. Byla jsem nadšená! Vaše jednání je opravdu citové, lidské. Děkuji moc. Těším se, až se zase někdy uvidíme.

Ramáčka máme já i Ruda (manžel) moc rádi. Už jen za to, co pro nás poměrně za krátký čas udělal dobrého pro naše zdraví. Jsem tak šťastná, že se našel nějaký fakt skvělý člověk, který dokázal takovou skvělou, úžasnou věc  vymyslet a hlavně vytvořit . Určitě měl kolem sebe nadšené kolegy, se kterými se i radil a nakonec vzešel  z toho velkého úsilí tento  poklad ,, Ramáček " .

Jsme oba šťastni, že jsme byli  mezi prvními zájemci.

Rozhodně nelitujeme .

 

Moje zkušenosti: Když manžel přivezl nového člena rodiny (ramáčka) já tady kolem něj tancovala. Kdyby mě někdo viděl, tak si řekne: ,, baba, co blázní ".

Byl to ale projev mé úcty, radosti a těšení se tohoto pokladu, jak já říkám.  A když je poklad, tak to je něco!! Je to kamarád, naděje a uzdravování se. Jen člověk musí s takovým pokladem zacházet slušně jak se patří  a když něco potřebuji od ramáčka, tak mu musím také určit jaké frekvence od něj žádám, aby potom ten efekt  vypadal taky slušně. On jen udělá to, co mu tam posíláme za frekvence. A když pošleme  ,, špatné " , tak nebudeme nadávat na ramáčka, ale na sebe, protože jsme se patrně netrefili  do správných frekvencí. Ramáček je báječný sluha a odmění nás podle zásluhy .

Pokud nevíme přesné frekvence, tak se zkrátka musíme pokoušet  o jiné frekvence a doufat, že se nakonec  chytneme a zdar je náš .

Proto je potřeba mít stovky a stovky frekvencí a znát na co jsou, co zabíjejí, co léčí  a vytrvat  a ne hned nadávat, že něco nefunguje. On funguje tak, jak ho nakrmíme tím správným .

 

Když  Ruda ten ramáček přinesl, byla jsem tak šťastná. Jsem vždycky moc šťastná, když si myslím, že jde o správnou věc. Božínku můj, buďme rádi za každý pokrok ve všem .

Na zapper jsem začala dělat různé ,, bloky " (sestavy frekvencí dle různých zdravotních problémů).

Obvykle v délce 5 až 6 a 1/2 hod .

Nejprve jsem jako názvy dávala  Blok 1, Blok 2, atd .......

Ale od bloku č. 9 jsem už k číslům začala dávat i názvy. Např. blok 9 - Prostata 6h 16 min.

Blok 10 Prostata 2.

A různě. Je tam třeba blok 12 Adenoviry 7 hod .

Do dnešního dne, tj. 2.3.2015  jsem vytvořila 24 bloků různých chorob, zátěží atd.

Nesmí se ale zapomínat, že pak má člověk plno různých mrtvolek  parazitů, virů, bakterií  a všeho možného odpadu.

Musí se pít hodně tekutin, já odjakživa jen vlažnou vodu  a převařenou!

Hodně studené pití = rakovina! Není to z mé hlavy. Studené znamená velký šok pro žaludek a tělo má pak těžkou práci.

Musí být v Bloku  na konci  program: Beckův krevní čistič .

Také se musí čistit játra, ledviny, lymfatický systém atd.

To si člověk sám musí sestavovat uvážlivě.

Začala jsem také sestavovat bloky krátké.

Má to význam ten, že třeba stejně sedíte u televize večer nebo si povídáte, tak využít i trochu času i tím, že si přendám ramáčka do místnosti kde budeme čučet, nebo sedět atd. a před námi je ramáček s krátkým blokem, ve kterém je právě různé čištění a posila orgánů, imunity atd. Takže potom je tělo na noc připraveno na další ,, mrtvolky" a je v těle na to místo.

Je potřeba vždycky všechno dobře promýšlet a ne potom nadávat na ramáčka, nebo zapper. Na oba nedám dopustit, protože zapper mi nesčetněkrát pomohl z mnoha potížemi. Mně spoustu problémů vyřešil,  já to všechno považovala za zázraky.

Jak říkám: správné frekvence!

 

Já frekvence vyhledávala cca  4 roky a stále v nich pokračuji. Zrovna teď, je to asi 3 dny, tak jsem objevila další frekvence, které jsem nikdy takové neviděla a je jich 197 a jsou tam i frekvence na povzbuzení čaker.                                      

 

Od shora nad hlavou Sahasrara -  (světle fialová )

Adžna - mezi obočím (sytě modrá ( duchovní oko )

Višudha - na krku vpředu  ( světlá modrá )

Anahata - trávově zelená  ( u srdce , láska )

Manipura - citronově žlutá u pupíku ( ego , vůle k životu )

Svadhistana  podbřišek     růžová   (sexuální čakra )

Muladhara  kostrč  malinová barva ( schopnost přežití )

                                                                         

Zjistila jsem, že není pravda, co jsem slyšela, že prý zapper větší parazity nezabije.

Zapper je na ně silnější, než si myslíme. Ani ta drahá velká plasma tasemnici nezabije, ale jen ji trochu poseká a ta se zase zmátoří a cizopasí dál.

Pravda je, že je dobré i nějaká ta chemie. Ale já si teď často dělám téměř denně 1 litr čaje z pelyňku. Nyní jsem teprve nedávno zjistila, že konečně v Česku už vyrábějí přírodní kapsle proti parazitům. Už asi přes dva měsíce to je a je to uznáno, na parazity a už by to mělo být i v lékárnách.

Hned jsme si to objednali na internetu. Je tam 10 kapslí.

 

Vrátím se k ramáčkovi. Tu první noc jsme ramáčkovali nějaké parazity, viry atd.

Když jsem ráno vstávala, tak mě trošku bolela hlava. Říkala jsem si, že asi proto, že nejsem na to zvyklá. Rudovi nebylo nic. A když jsem mu to řekla, tak se podíval jaké byly frekvence .

A už jsem věděla, že ta bolest hlavy pocházela z toho, že to byly frekvence  HZ, ty jsou nízké a pořádně vibrují. No a ramáček ten za to nemohl, Ruda to nastavil na číslo 4 nebo 5 , to už přesně nevím, ale zase si myslím, že v hlavě mi nezbyl ani žádný parazit, když to šlo do mozku a všude.

Teď si říkám, že paráda, že mi ramáček dal jasně najevo, že opravdu makal až moc.

Až k večeru mě hlava přestala bolet.

Ruda si to uvědomil a už dáváme pozor, ale jedeme vždy na čtyřku na ramáčku.

 

Musím říct ještě jednu věc .

Když nebyl ramáček ještě, tak jsem cítila, že střeva (zvlášť to tenké), že není zrovna nic moc. Několik měsíců, jsem nevěděla co přesně s tím?

Ale také jsem věděla, že mám i tasemnice.

Taky jsem je předtím zabíjela i zapperem, než byl ramáček.

Ale když se tu ramáček zabydlel, tak se panečku ukázal v dobrém světle.

Jako první blok jsem sestavila toto : Aflatoxin, Beckův krevní čistič, játra, ledviny, lymfatický systém, škrkavky, taenia solium, taenia solium scolex (hlavička), tenkohlavec, trichinella spiralis.

Bylo to 6 hod. 7 minut. A jelo se to asi 4 dny za sebou každou noc.

Pak ale jsem si uvědomila, že je nejlepší to dělat vícekrát hned.

Tak později mě napadlo, že budu dělat bloky frekvencí tak, aby se to vešlo maximálně do 6a 1/2 hod. a vypadá to nyní takto:

 

23 blok - toxoplasma gondii, trichomonas vaginalis, giardia lamblia, plasmodium vivax, onchocerca volvulus 1, onchocerca volvulus 2, Loa, Loa 1, Loa, Loa 2.

A toto celé se jede 2x. Takže si myslím, že fajn. A ne jen jednou, to je málo. Je to naprogramované v tom bloku 2x za sebou. A tak to teď dělám. Osvědčilo se to a je to mnohem efektivnější, než předtím.

Jak víme, tak onchocerky oční, a loa loa, ty dělají slušné peklo mezi očním bělmem a spojivkou!

Vím o čem mluvím. Měla jsem to několikrát. Štípne ovád, komár, ty malinké muchničky co krouží pořád kolem hlavy, očí a uší, hrůza. Řeknete si no, ty prckové mi nemohou ublížit ! Ale moc dobře vím , jak umí štípnout! Hajzlové! Ročně oslepne světově kolem  250 000 lidí!! na nemoc Loa loa  a nebo onchocerca volvulus. To jsou jedni z nejhorších parazitů!! Ďobne vás a už vám v krvi kolují vajíčka těchto očních červů!! Tam dozrají v malinké nepatrné. Ty se pak zachytí na játrech, tam cizopasí, vyrostou a pak se stěhují do očí. Moc dobře si pamatuji, jak celé noci mi v noci tekly slzy z očí, jak byly podrážděné, zarudlé a celý den slzelo. Hrůza !!!! Pak berete hetrazan tabl. jsou moc drahé. Už jsem je užívala mockrát.

Ale musím říct, že po tom bloku č. 23, že je to pryč a bez hetrazanu!! Jo. Slyšíte dobře! Je to tak.

Pro mne strašně obrovský úspěch!!!!!!!!!!!

Já jásám!!!!!!!!!!!!!!

A nedám na ramáčka dopustit!!

A nejen to, ale moc mi ramáček pomohl odstranit potíže v těch střevech. Božínku, jak jsem nadšená.

A jak říká i Hanička Bláhová, že nejhorší paraziti jsou prvoci. Víc škodí, než ty tasemnice.

Ale už jsem se s tím také poprala. Na ramáčku.

 

Teď , když už se ramáčkuje  a když se po té také čistí tělo co nejdřív to jde, pak cítíte tu úlevu těla.

Když luxujeme byt vysavačem, tak také vidíme, jak je čisto. To stejné musí mít i naše tělo. A je pak pohodička. Nenechat se ,, zabordelovat " nějakými cizopasníky!!

 

Za tak krátkou dobu jsem poznala, jak mi ramáček pomohl.

Neúspěch závisí na lidech, že např. se mohou i splést  na diagnoze, nebo na frekvenci a je třeba co nejdříve, aby zabití parazita bylo zopakováno 4x!! Protože, když ne, tak se zmátoří a bude si užívat  pohodlí na orgánech a všude. V krvi, mozku, střevech, očích, v kloubech a také si i založí cysty plných vajíček!!

 

Až budu mít něco nového, dám vědět.

Holčinky v Zapper centru, mockrát na Vás vzpomínám a kdyby jste něco náhodou potřebovaly, tak se ozvěte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Můj mobil máte. Posílám svou lásku k vám, objímám a Bůh ať vám žehná.

Jste báječné !!!!!!!!!!!!!!!

Jiřina (kasinka)  Čus - Bus.

 

 

 Případné dotazy můžete psát na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 
--------------------------------------------------------- Doplnění ----------

Datum: 12. března 2015 11:19


Dobrý den,
moc Vás zdravíme. S použitím fotek samozřejmě souhlasíme. Vždyť Ramáček a Zapper je naše nejlepší investice. Moji kamarádi-vrstevníci už dávno kulhají, kašlají a mají různé neduhy nebo jsou rovnou v domově důchodců. Já jsem v pořádku, ještě pracuji - to vše díky Zapperu a nyní Ramáčkovi. Děkujeme za tento vynikající přístroj, který dokáže opravdu zpomalit stáří!
Přeji též pevné zdraví a hezký den. Rudolf. (manžel - poznámka)
 
---------------------------------- Volné pokračování zde ----------
 
Od: Kasinka
Datum: 24. července 2015 18:28
Předmět: ramalop zkusenosti
 
 
 

Kdo je online

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení