Smartlook

Vy všichni v Zapper centru, všechny Vás zdravím a konečně jsem se odhodlal Vám napsat své zkušenosti s přístrojem Zapper a Ramaloop, které vlastním již dlouhou dobu a to 1 rok.

 

Denodenní používání přístrojů Zapper vs. Ramaloop v jednotnlivých či nočních blocích mi opravdu udělalo radost a protože jsem velmi nedůvěřivý, dlouho mi to trvalo, ale výsledky tu jsou. Celkově se cítím jako bych omládl nejméně o několik let a jsem jaksi v pohodě. Mé dlouholeté problémy s praskáním rukou jsou více jak o 90% zlepšeny, únava a podobné obtíže jsou pryč. Ačkoliv Zapper jsem používal samostatně skoro 8 měsíců a očekávaný výsledek se jaksi nedostavoval. Po rozhodnutí a řešení jistých problémů jsem zakoupil Ramaloop a připadal si doma v rodině jako šarlatán a pozorován svým blízkým okolím velmi nedůvěřivě a jako skoro cvok.

 

Tot však ale pomalu ustupovalo s průběžným zlepšením stavu, neboť i Ramaloop na tyto osoby svým způsobem tak trochu i musel působit. konečně jsem doáshl toho, že i toto blízké a velmi nedůvěřivé okolí se pomalu přidalo na mou stranu a dnes v používání těchto přístrojů v tom jede se mnou. A jaksi už i uvěřilo, že ty výsledky tu jsou. A to nejen zlepšením vysokého tlaku a i dalších obtíží. Bolesti křečových žil. Jak budu mít čas doplním ještě o fotografie průběhu léčby v délce cca 12 let našim slavným…jež mi opravdu vůbec nepomohlo. Musím opravdu přiznat, že od té doby, co používám tyto přístroje neznám nějaké ty chemické přípravky na bolesti hlavy, kašle, chřipky a podobně, všechny jsem musel vyhodit, jsou po expiraci a nepotřebné.

 

Vše se ještě zlepšilo díky pomoci a vysvětlením nových přátel od Berouna, jež opravdu nemohu opomenout. Proto jsem se i pak nadále rozhodl zakoupit i přístroj F-scan compact, kdy mohu opravdu kostatovat a prověřovat vlastním měřením a zjišťovat jak to opravdu je a že to opravdu funguje. V první řadě ale musí člověk chtít sám sobě pomoci. A není to jenom sehnání literatury od lidí-poradců, jež se támto zabývají, ale pustit se sám do práce a chtít se zbavit problémů.

 

Chci ještě touto cestou poděkovat lidem ze Zapper centra p. Tomíčkovi i p. Vaškovi za jejich různá vysvětlení a pomoc při nastavování v počátcích používání přístrojů pro zlepšení svého stávajícícho stavu. Popřát Vám všem krásné, pohodové a štastné Vánoce tohoto roku.

 

Určitě se ještě ozvu a pošlu slíbená fota.

 

Ještě jendou Vás všechny zdravím a děkuji za to, co pro obyčejné lidi dokážete udělat

 

S pozdravem,

 

Václav P. z H.N.

Kdo je online

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení