Smartlook

Diagnostická metoda EAV a její přednosti :

Velmi přesný a rychlý způsob diagnostikování se provádí na přístrojích založených na principu EAV, což je elektroakupunktura podle německého lékaře Dr. Reinholda Volla. Tato diagnostická metoda vynalezená v 50. letech spojuje moderní techniku se 3-4 000 let starými idejemi staročínského lékařství a z nich vycházejícími poznatky, že se každý orgán promítá do určitého bodu na povrchu lidského těla. EAV přístrojem lze na pokožce člověka proměřovat tyto jednotlivé body podobné těm, které používali čínští lékaři při akupunktuře. Naměřené hodnoty odborník-praktik vyhodnocuje a na základě zkušeností usuzuje na stav jednotlivých orgánů. Může například zjistit, je-li v určitém orgánu zánět nebo dochází-li naopak k pasivitě a degeneraci.

Metodou EAV jsou vytestována rušivá ložiska v organismu, která bývají často skryta. To je velmi významné, neboť jejich vyloučením lze léčit nejen poruchy už rozvinuté, ale potenciálním onemocněním účinně předcházet.

Tato metoda je také velmi vhodná pro prevenci. Jejím prostřednictvím lze často odhalit zdravotní problémy v samotném začátku, neboť zaznamená už tzv. preklinické hodnoty poruch, tedy dříve, než je dokáží zaznamenat klasické laboratorní klinické postupy.

Předností diagnostické metody EAV je její nebolestivost a rychlost.

Tento způsob zjištění diagnózy poskytuje velmi detailní obraz stavu a funkce jednotlivých orgánů. Během chvíle se dozvíme o organismu mnohdy více než za celé dny jiných laboratorních vyšetření. Lze odhalit skryté souvislosti, které při běžném vyšetření unikají. Tím je pak léčba efektivnější. Za jednu minutu je odborník-praktik pracující touto metodou schopen zjistit, zda je pacient např. alergik, zda trpí osteoporózou apod.

Diagnostika a léčba EAV má velmi vysokou spolehlivost.

Pomocí EAV přístroje se dá také vyhodnotit vhodný potravinový doplněk, vitamíny, minerály či klasické léky. Každý organismus je jedinečný a je zapotřebí vždy určit, jestli je to či ono vhodné právě pro vás. Některé přípravky vám mohly dříve pomáhat a dnes škodit, nebo v lepším případě nepomáhat. Dá se určit vhodnost například konkrétního vitamínu, kterých je na trhu mnoho a ne každý vám bude pouze pomáhat. Některé vitamínové produkty vám mohou např. zatěžovat játra, ledviny nebo slinivku. Mnohdy lidé utratí spoustu peněz za doplňky, které jim buď nepomáhají, nebo dokonce škodí.

Kontakty na lidi, kteří v ČR provádějí EAV diagnostiku budeme průběžně doplňovat

Brno - Ing. Hana Bláhová

Praha - Ing. Roman Dlapa

Rakovník - Miroslava Dvořáková

 

 

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 22 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení