Topic-icon Má zkušenost se skenováním

Více
6 roků 1 týden zpět #306 od cesenek

:) Dne 18.10.2012 mi byl diagnostikován v nemocnici v Pardubicích nádor v levé části mozku.Po týdenní hospitalizaci jsem byl propuštěn domů na před operační vyšetření a 9.11.2012 jsem nastoupil do ÚVN v Praze a operace byla uskutečněna 12.11.2012.V průběhu předoperačních vyšetření jsem však ještě dne 6.11.2012 navštívil naturopatickou poradnu Mgr. Konrádová, o níž jsem již věděl, že s 19 let zabývá léčbou rakoviny a letos v červnu jsem navštívil její přednášku.Provedla mi irisdiagnostiku, skenování i rozbor kapky krve a zjistila, že má krev je ndměrně zatížena miracidemi krevních motolic. Hned jsem absolvoval 3 hodinovou proceduru na plazmovém generátoru RZP 14. O 2 dny později jsem přišel znovu na kontrolu, rozbor kapky krve
prokázal, že miracidie zmizely a absolvoval jsem 2,5 hodinovou proceduru zaměřenou pouze na motolice a po jejím absolvování jsem se cítil jak nově narozený a plný energie, protože patrně problém byl odstraněn.
Dne 13.11.2012 druhý den po operaci jsem již v 10.00 hod za pomoci sestry přešel opatrně z oddělení JIP na lůžkovou část neurochirugie a 16.12.2012 jsem byl propuštěn do domácího léčení.

Momentálněnepociťuji žádné problémy a cítím se velice dobře.

Jiří Česenek
Pardubice

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #315 od Rena

To je skvělá zpráva :) A odkud se motolice berou ? Hodně štěstí do dalších dnů :)

Více
5 roků 11 měsíců zpět #316 od cesenek

Kde jsem k miracidiím krevních motolic přišel, je mi do dnešního dne záhadou, protože krevní motolice se z 85% vyskytují v Africe, Jižní Americe a Asii a v těchto oblastech jsem nikdy nebyl.
K přenosu mohou napomáhat i stěhovaví ptáci nebo cestující z těchto oblastí. :)

Vygenerováno za 0.751 sekund