Topic-icon dirofilaria

Více
4 roků 11 měsíců zpět #391 od Petra

Dobrý den,
chci se poradit ohledně zbavení se dirofilaria immitis. Použila jsem na tyto parazity již několikrát zapper a jediné reakce byly ty,že došlo k častějším svalovým záškubům než obvykle. Zaperovala jsem vždy cca 1h podle frekvencí dr Clarkové a CAFL. 2x jsem také prošla protivlasovcovou kůrou (Ivermectin + Hetrazan). Už opravdu ztrácím naději na vyléčení se těchto hnusných parazitů. :( Co radíte?
děkuji za jakýkoli postřeh!

Poděkovali: Květuše

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #398 od dancaa

Za poslední 2 roky zkušeností s odčervováním se traduje,
že žádná antihelmintika nezabírají, pokud je v těle přítomen některý z druhů malárie, takže nejdříve je třeba začít s MMS cca 14 dní až 1 měsíc, pokud se nevyčistí lymfa a krev a pak teprve nasadit antihelmintika a samozřejmě dál užívat MMS

• mpravda
  • Moderator
  • Moderator
  • Ambulancia Alternativnej mediciny a parazitologie
Více
4 roků 10 měsíců zpět #413 od mpravda

Organizmus sa vzdy cisti or najvacsich patogenov, cize najskor parazity, bakterie, virusy a pliesne. Pri uzivani antiparazitik je ale potrebne mat antibioticke krytie. Doporucujem uzivat koloidne striebro a pripravok Allimax, ktore vam nezatazia pecen, oblicky i lymf. system. Samozrejme dostatocny pitny rezim. Detox bez dostatocneho prijmu tekutin nie je mozny. Pit cistu neperlivu vodu, alebo vyuzit caje: detoxikacny, caj na pecen a na oblicky. Tieto 3 caje pit kazdy den pocas ocisty.
Z antiparazitik mate najucinnejsi praziquantel, znamy pod menom Cesol. Da sa kupit v Rakusku ci Nemecku, alebo ho mam k dispozicii aj ja na ambulancii.
S pozdravom Milan Pravda

M.D. Milan Pravda,Ph.D.
Alternativna medicina a parazitologia
Poliklinika Liptovsky Mikulas
Diagnostika, predaj a skolenia Diacom a Zapper.
Osetrenia plazmovym generátorom RPZ14, Plazmotronic a ich predaj.
Zameranie na parazitologiu ludskeho tela. Predaj antiparazitik.
Tel: +421905905912

Více
4 roků 10 měsíců zpět #418 od matway

Mám jedinú otázku: máte doma zvieracieho miláčika alebo ste v blízkosti nejakých zvierat? Ak áno, je zapperovanie neúčinné, lebo stále nastáva reinfekcia. Sústavne do seba vdychujete vajíčka, poprípade ste sa nakazila medzihostiteľom /komár/. Môj návrh: čistiť krv, zaper na diofilariozu, bezpodmienečne podporiť pečeň, ľadviny, lymfatický systém. a na prvých bojovníkov/ biele krvinky/ použiť prírodný stimul organické céčko-šípkovy čaj, organický selén-listová zelenina, a v treľom rade potrebujete,para orechy alebo panenské arašidové maslo.

Vygenerováno za 0.507 sekund