Topic-icon Frekvence alergie

Více
3 roků 7 měsíců zpět #468 od Graby1987

Potrebovala bych prosim poradit frekvence na celorocni alergii. Dekuji

Poděkovali: miskorenka

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

• mpravda
  • Moderator
  • Moderator
  • Ambulancia Alternativnej mediciny a parazitologie
Více
1 rok 10 měsíců zpět #490 od mpravda

Dobry den, na riesenie alergie je potrebne riesit celostny pohlad na dany problem. Co sposobuje alergiu? S cim si organizmus sam nevie poradit? Virusy, bakterie, pliesne riesit vie. Nevie si poradit s mnohobunkovými organizmami, cize pritomnymi parazitmi v organizme. Mate doma psa, alebo ine zvierata? Ako casto ich odcervujete? 4x rocne ako by sa to malo robit? A dajte si otazku: Ako casto sa odcervujem sam? Mnoho ludi si to pamata len z detstva za Socializmu, lebo vtedy sme sa tejto problematike viac venovali ako po revolucii kedy sme to prestali riesit. A preto mame coraz viac ludi s alergiami, ktora nasledne prejde do Astmy. Vela ludi mi pride na ambulanciu, ze mu diagnostikovali v tele nejaky nador a ja diagnozu vyvracia a upresnujem, ze sa jedna o parazity. Po vyuzivani antiparazitik u daného cloveka udajne nadory velmi rychlo miznu.
Chcete riesit alergiu? Urobte si kompletnu parazitalnu ocistu organizmu antiparazitikami a nasledne je potrebne riesit vycistenie organizmu od bakterii, virusov, pliesni a nastartovat organizmus aby zacal pracovat tak ako ma. To sa uz potom da riesit za pomoci plazmového generatora, ci Zapperu na domace pouzivanie.
Ak potrebujete viac informacii tak sa mi ozvite telefonicky.
S pozdravom M.D. Milan Pravda, Ph.D.

M.D. Milan Pravda,Ph.D.
Alternativna medicina a parazitologia
Poliklinika Liptovsky Mikulas
Diagnostika, predaj a skolenia Diacom a Zapper.
Osetrenia plazmovym generátorom RPZ14, Plazmotronic a ich predaj.
Zameranie na parazitologiu ludskeho tela. Predaj antiparazitik.
Tel: +421905905912

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Moderátoři: ZapperMan
Vygenerováno za 0.455 sekund