Smartlook

Super Ravo Zapper


Super Ravo Zapper je programovatelný, multifunkční frekvenční generátor, který vytváří kladně vyvážené obdélníkové impulsy s plynule pohyblivou frekvencí pro provádění zappingu (likvidace mikroorganismů).

 

Zde naleznete původních 85 programů,

které obsahovala 1. verze dnešního přístroje Super Ravo Zapper

 

SEZNAM PŘEDVOLEB 85 PŘEDNASTAVENÝCH PROGRAMŮ

Astma, angína, bradavice, borelióza,
játra, krevní tlak, ledviny, hemeroidy,
mykózy, plané neštovice, rýma, ...
 

Toto programy propůjčovaly přístroji nádech zdravotnického přístroje.

Z tohoto důvodu bylo zakázáno přístroj prodávat, pokud by tyto programy obsahoval.

České obchodní inspekce neměla výhrady k přístroji jako takovému, jako spíš k tomu,

že přístroj obsahující tyto programy nebyl schválen jako zdravotnický přístoj.

 

 

V té době, ale už mělo přístroj hodně lidí doma a používali ho, tak jak byl.

Zde jsou jejich zkušenosti:

 

ZKUŠENOSTI SE SUPER RAVO ZAPPER

Jak na konkrétní potíže, parazity a nemoce.

 

TECHNICKÉ INFORMACE, SOUČÁSTKY A PARAMETRY

Frekvenční rozsahy, signalizacevstupy, výstupy, parametry, ...

 

Super Ravo Zapper není zdravotnický prostředek a přestože byl podle paní Clarkové velmi kvalitní, tak podle české legislativy, jej nelze používat pro frekvenční terapie.

 

DOPIS OD DR. CLARKOVÉ
O SUPER RAVO ZAPPERU

Zkušenosti Dr. Clarkové
se Super Ravo Zapper.

 

FREKVENČNÍ TERAPIE
Revoluční způsob likvidace
virů, plísní, bakterií,...

 

Stručný popis vývoje 1. verze (Ravo Zapper) a 2. verze (Super Ravo Zapper) přístroje

 

Tento na světovém trhu ojedinělý přístroj, jehož vývoj trval přes dva roky, byl výjimečný tím, že jste si sami mohli nastavit frekvenci, kterou jste poté mohli cíleně ovlivňovat své zdraví. V knize Dr. Clarkové je seznam parazitů, bakterií a virů s příslušnými frekvencemi, které tato odbornice naměřila během svých dlouholetých výzkumů (všechny tyto frekvence bylo na Super Ravo Zapper možno nastavit). Super Ravo Zapper již obsaval tovární nastavení celé řady programů (85), které bylo možno libovolně měnit. Tyto změny se samozřejmě uložili také do paměti, kde zůstaly uchovány až do té doby, než jste zvolili "tovární nastavení", čímž jste se opět vrátili k původnímu nastavení předvoleb.

 

Super Ravo Zapper měl opravdu revoluční funkci - možnost plynulého posunu frekvencí od horního po spodní pásmo příslušné frekvence mikroorganismu. Tato funkce zajišťovala, že mikroorganismus i při možnosti jeho mutace (například množením.. a tedy možným pozměněním svojí frekvence), byl zasažen a zlikvidován. Posun frekvence bylo opět možno samostatně nastavit (např.0,1 Hz/sec až v kHz/sec) současně s časem zappingu a odměřením pauzy mezi příslušnými terapiemi. Tento frekvenční posun byl vynikajícím pomocníkem při zappingu, který přesahuje 10-20 minutové působení (u těchto delších působení jsou výsledky výrazně lepší). Po této době je většina přístrojů víceméně neúčinná, neboť dochází k vyrovnání elektrochemických reakcí na působící frekvenci a mikroorganismus, na který je zapping zacílen, je mimo nebezpečí. Pokud je však frekvence v neustálém posuvu, k vyrovnání elektrochemických reakcí nemůže dojít a ničení patogenních mikroorganismů pokračuje po celou dobu zappingu. Při pokusech, prováděných se Super Ravo Zapperm bylo několik dobrovolníků se začínajícím chřipkovým onemocněním připojeno na přístroj 5-6 hodin nepřetržitě (přes noc). U všech došlo k výraznému ústupu obtíží a nedošlo k plnému rozvoji chřipkových příznaků. Do tří dnů (při zappingu 1-2 hod denně)všechny příznaky odezněly. Plísně na nohách, rukách a ve vlasech likvidoval Ravo Zapper zcela spolehlivě. Bradavice odpadly již po několika aplikacích (aplikace musela být vedena přímo do středu bradavice). Začínající angína byla pomocí Super Ravo Zapperu likvidována téměř ve všech případech. Při použití s koloidním stříbrem nemuselo být tělo zatěžováno antibiotiky a jejich vedlejšími účinky....

 

 

Multifunkční přístroj Ravo Zapper a Super Ravo Zapper byl vybaven čtyřmi jazyky

(čeština,angličtina,němčina,španělština), zvukovou signalizací převážné většiny funkcí (šlo vypnout), dvouřádkovým digitálním podsvíceným displejem, kde byla možnost sledovat průběh terapie - čas do konce terapie, hodnoty aktuální frekvence a napětí na výstupních elektrodách, stav akumulátoru atd. Byla zde též automatická signalizace zkratu a odpojení elektrod. Akumulátor (plně nabitý) vystačil k cca. 10-12 hodinám nepřetržitého zappingu (zhruba hodinu před vypnutím z důvodu nedostatečného napětí byla tato skutečnost signalizována). Ravo Zapper byl samozřejmě vybaven automatickým obvodem pro dobíjení ze sítě (v příslušenství byl dobíjecí zdroj 110-230V). Šlo tedy o plně vybavený přístroj k provádění kvalitních terapií dle Dr.Clarkové a dalších vědců. Uživatelské ovládání přístroje Ravo Zapper bylo velmi jednoduché.

 

Současná verze (3.) přístroje Super Ravo Zapper již umožňuje připojení k počítači.

Z tohoto důvodu je někdy uváděn název Super Ravo Zappr PC nebo Super Ravo Zapper USB.

 

PRONÁJEM A PRODEJ nové verze Super Ravo Zapper od ZAPPER CENTRUM ČR.

Terapeutické, diagnostické a experimentální přístroje.

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení