Tyto stránky jsou věnovány všem lidem, kteří dávají přednost odstraňování příčin nemocí namísto potlačování příznaků.

 

Představujeme vám velmi rychlý a účinný způsob jak se vypořádat s většinou nemocí pomocí frekvenční terapie s přístrojem Super Ravo Zapper.

 

Doba, kdy jsme byli odkázáni pouze na prášky, chemoterapie, ozařování či operace je v dnešní době již za námi a stačí se informovat o nejnovějších dostupných metodách léčby nemocí. A přestože žijeme v informační době, jsme jistě mezi prvními, kteří tyto nové informace šíří do svého okolí.

 

To co lidi nejčastěji trápí a s čím chodí k odborným lékařům většinou končí podáváním léků a to někdy i doživotně. Jde si snadno pomoci jinak?

 

To co nás žene kupředu je to, aby se zastavily zbytečné operace ženských prsů, doživotní práškování lidí a také to, aby se v lékařské vědě konečně začaly používat praxí ověřené metody, které jsou bezpečné, ohleduplné a také morální.

 

Některé obtíže končí také operací, která se buď povede a nebo nepovede. V tom druhém případě již často nebývá možnost, jak to napravit a tito lidé pak mají nevratné potíže do konce života.

 

Jak jistě víte, tak za většinou nemocí se skrývá nějaký ten parazit(vir, bakterie, plíseň, hlísti, ...). Jsou ale také diagnózy, u kterých se zatím obecně neví, že za nimi jsou také parazité.

 

K určování parazitální zátěže se dnes využívají různé biorezonanční přístroje(tzv. EAV), které často předčí i současné diagnostické metody klasické medicíny a často jsou jedinou možností jak se dobrat příčiny nemocí. Naštěstí se počet lékařů, kteří je ve své praxi používají, stále rozrůstá.

 

K hubení parazitů v těle se velmi dobře osvědčil vynález Dr. Clarkové tzv. Zapper a česká firma Z - technology s.r.o. má v této oblasti světové prvenství.

 

Po více jak ročním používání tohoto přístroje máme již tolik dobrých výsledků, že se s nimi musíme podělit s širokou veřejností. Jedinou smutnou skutečností je zatím to, že většina lékařů o této metodě doteď neví a budou to nejspíš právě jejich pacienti, kteří je o tom budou informovat, díky svým vlastním úspěchům.

 

Těšíme se na vás a vaše úspěchy na cestě ke zdraví.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

DOPORUČUJEME - PARTNEŘI

Přihlášení