Smartlook

Aplikace zappingu


Aplikace zappingu se Super Ravo ZAPPER

Super Ravo Zapper obsahuje 85 předvoleb, plus dalších které můžete měnit. (viz např. seznam frekvencí Dr.Clarkové, CAFL (The Consolidated Annotated Frequency List) atd. Tyto seznamy naleznete v sekci Frekvence.

Zapping můžete provádět dle obrázků, pro výrazné ovlivňování zdravotního stavu doporučujeme aplikaci i přes nožní elektrody – v tomto případě je zajištěno téměř 100% působení Ravo Zapperu na celé tělo a výsledky jasně potvrzují, že tento způsob by měl být podmínkou úspěšných aplikací. Pokud jde ale např. o infekce horních cest dýchacích, plně vystačíte s aplikací přes ruční elektrody.

 

Kolem zappingu panuje neustále plno dohadů a nepravd. Přístroje, které využívají napájení do 9V jsou pro provádění zappingu s konkrétním terapeutickým zaměřením nevhodné a minimálně účinné. Jde většinou o přístroje, které jsou vybaveny buď pevnou frekvencí nebo tzv. skokovými změnami frekvencí. Dalším problémem je průběh signálu na výstupních elektrodách – je nutné aby obdélníkový tvar nebyl po připojení na zátěž (uchopení elektrod ) zdeformován. Nejvíce důležitou podmínkou úspěšného zappingu je plynulý posun frekvenčního pásma při aplikacích, které trvají déle něž 10 minut. Pro účinné ničení příčin nemocí (mikroorganismů) je doba zappingu nutná minimálně 15 minut.

Super Ravo Zapper představuje v tomto ohledu opravdu revoluční výrobek. Všechny výše popsané podmínky splňuje a tak je tento výrobek tím nejlepším, co můžete (z pohledu elektroterapií) na léčbu nemocí používat.

Od doby vydání českého překladu knihy Dr.Clarkové uplynulo poměrně hodně času a za tuto dobu byl zapping a cílené používání obdélníkových frekvencí výrazně prozkoumáno nezávislými pokusy mnoha vědců. Výsledky a doporučení různých výrobců se v mnohém liší od výsledků zveřejněných Dr.Clarkovou v jejích knihách a pro lidi, kteří hledají ten správný Zapper je těžké vybrat. Většinou dojde k nákupu levných přístrojů, které mají minimální terapeutické výsledky a poté následuje zklamání z minimálního účinku. Ravo Zapper není z pohledu průměrného českého občana levný. Je to ovšem špičkový, moderní přístroj který umožňuje aplikaci nejnovějších výsledků výzkumů na poli elektroterapií a vzhledem k jeho užitným vlastnostem je jeho cena velmi vstřícná.

Kdo je online

Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení