Smartlook

Naším posláním je osvěta a děkujeme všem za váš zájem.

Používání frekvencí na likvidaci různých parazitů, virů, bakterií a plísní pomocí přistroje Zapper je opravdu stále nová věc a praxe nám přináší nové a nové poznatky a postupy. Čím dál tím více lidí se nám ozývá s novými a často velmi cennými informacemi, které doplňujeme a aktualizujeme. Poslední dobou je toho tolik, že není lehké znovu vše pročítat. Některé informace mají v plném významu cenu života, konkrétně záchrany či ztráty života. Proto všechny z vás prosíme, aby jste se zaregistrovali a mohli jsme vám dávat vědět všechny důležité informace, které nám praxe přináší.

Pro registraci je zapotřebí uvést váš email, na který vám pošleme odkaz pro aktivaci vašeho účtu. Registrací zároveň souhlasíte se zasíláním informačních emailů a novinek z oboru. Zasílání emailů můžete kdykoliv zrušit jednoduchým kliknutím na odkaz, který je uvedený na konci každého informačního emailu.

 

Pokud zatím nemáte vytvořený účet, můžete se bezplatně zaregistrovat zde: REGISTRACE.

 

Po registraci vám příjde aktivační mail s odkazem pro aktivaci vašeho účtu, na který je potřeba kliknout. Po aktivaci se můžete Přihlásit v levém menu dole.

 

Děkujeme vám za pochopení.

 

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 24 hostů a žádný člen

VIDEO - ALTERNATIVA

Přihlášení